Roclite blokeliai


roclite

Roclite

ROCLITE BLOKELIAI

Akyto betono blokeliai Roclite – ekologiškas ir kokybiškas sprendimas naujam jūsų namui. 1930 metais Suomijoje atrasta jų gamybos technologija puikiai tinka ir šiuolaikinėms statyboms.  Blokeliai gaminami iš natūralių medžiagų naudojant aukštą temperatūrą ir slėgį. Unikali gamybos technologija užtikrina aukštus šilumos izoliacijos rodiklius – taigi žiemos sezono metu patalpoje bus šilta. Tačiau vasarą blokeliai šilumą akumuliuoja ir tai leidžia patalpoms neįkaisti. Tinkamas kambarių mikroklimatas  pasiekiamas dėl blokelių akytumo – per poras pašalinami patalpose susikaupę vandens garai. Iš Roclite blokelių galima mūryti tiek išorines tiek vidines pastato sienas. Jei statinys ne aukštesnis nei 3 aukštai – iš blokelių galima mūryti laikančias sienas. Blokeliai lengvai apdorojami su rankiniu pjūklu,  pjaunant nejuntamas didelis pasipriešinimas todėl pasiekiamas didelis tikslumas. Tikslūs ir pačių blokelių matmenys, nes leistina paklaida tik 1 mm pločiui ir aukščiui, 1,5 mm – ilgiui. Vokiškos kokybės garantija – sertifikatais patvirtinta Roclite blokelių kokybė ir ekologiškumas.

EKOLOGIŠKAS IR TVARUS JŪSŲ PASIRINKIMAS

Roclite blokeliai nekenksmingi nei sveikatai nei aplinkai. Tai iki smulkmenų ištobulinto gamybos proceso rezultatas. Mūsų gaminys atitinka tarptautinį standartą EVS-EN 771-4:2011, o taip pat jam suteiktas gamybos kontrolės sertifikatas 1504-CPD-178/12

Blokelio Roclite privalumai:

 • Ekologiškas gamybos procesas
 • Atsparumas ugniai ir šalčiui

  blokeliai roclite

  Blokeliai Roclite

 • Labai gera šilumos ir garso izoliacija
 • “Kvėpuojančios” blokelių poros
 • Nedidelė masė

 

Blokeliai naudojami šių pastatų statybai:

 • Mažaaukščių (mažesnių nei 3 aukštai) gyvenamųjų namų laikančioms sienoms
 • Aukštesnių nei 3 aukštai pastatų pertvaroms
 • Pramonės srities statiniams
 • Ūkiniams pastatams, tvartams ir pan.

 

KAIP MŪRYTI IŠ ROCLITE BLOKELIŲ?

Mūrijimui įprastai naudojami specialūs blokelių klijai arba smulkiagrūdis mūro mišinys. Klojant pirmą blokelių eilę patartina naudoti cementinį mūro mišinį. Pirmajai eilei yra būtinas armavimas. Armavimas: blokelių paviršiuje su freza padaromi grioveliai. Kampuose grioveliai turi būti užsukti ovaliu kampu. Iš griovelių išvalykite dulkes ir užpildykite juos klijų mišiniu. Po to į griovelius įdėkite armatūros strypus (naudojama A-III 8 mm diametro) , šiek tiek paspauskite. Klijų mišinys turi pilnai dengti armatūrą, mišinio perteklių reikėtų pašalinti. Armuojama yra kas ketvirta eilė, o taip pat armatūra dedama po sąramų atraminėmis dalimis. Nearmuotos eilės mūrijamos paprastai: ant paviršiaus tepamas tolygus klijų sluoksnis ir ant jo dedami blokeliai.

ATKREIPKITE DĖMESĮ!

Mūrijant iš Roclite blokelių siūlė neturėtų būti storesnė nei 3 mm. Vasaros metu prieš tepant blokelių klijus reikia sudrėkinti blokelių paviršių vandeniu. Norėdami pakoreguoti sienos lygumą galite tai padaryti guminiu plaktuku. Pabaigus mūryti kiekvieną eilę blokelių paviršių reikia išlyginti šlifuokliu ir nuvalyti nuo paviršiaus dulkes.

 

Roclite blokelių kaina

Roclite blokelių kaina

 

KONTAKTAI

Tel: +370 (609) 03 030
El.paštas: info@haus-prekyba.lt

UAB “HAUS PREKYBA”
Įmonės kodas 302339194
Pvm mokėtojo kodas, LT100004705111Savanorių pr. 159A,
Vilnius (Šalia “Melga padangų bazės”)