Betono blokeliai


Patys popūliariausi betono blokeliai yra HAUS.

Šie  blokeliai Lietuvoje pradėti gaminti nuo 2009 metų www.haus-blokeliai.lt per labai trumpą laiką daug žmonių pastėbėjo, kad šiais blokeliais yra labai patogu dirbti, mūryti namo sienas įrenginėti pamatus, atraminės sienelės ir kitas konstrukcijas.

Pamatu blokeliai ant padeklo

Pamatu blokeliai ant padeklo

Haus blokeliai yra gaminami netoli Vilniaus 33 km. nuo centro. t.y. Vakariškių kaimas Šalčininku rajonas.

Dėka modernios gamybinės linijos ir mažo kiekio darbuotojų Haus blokeliai yra prieinami visiems klientams, jų kainą labai konkurencinga.

Haus gamykloje gaminami šie blokeliai

Pamatų  blokeliai P6-30  – jie puikiai tinka namo pamatams įrengti, ar tai butu rostverko įrengimas ar pamato su rūsiu. Taip pat iš šių blokeliu irengiamo satraminės sienelės. Paprastas ir greitas rostverko įrengimas iš blokelių.

Pamatų blokeliai P6-20 – šie blokeliai yra dvidešimties cm. pločio, puikiai tinka lengvesnės kontrukcijos namų pamatams, baseinu įrengimui, atraminėms sienelėms ir kitiems statyniams.

Sienų blokeliai SM6 – iš jų galima statyti namus iki penkių aukštų,  Namo sienos bus tvirtos. Šiuos blokelius reikia šiltinti  dviem cm daugiau , kad išgauti šilūmos varža kaip keramzito blokeliai ( bet keramzito blokelių kaina 30 euru bangesni 1 m3) O  keliais cm daugiau apšiltinti namą kainuos iki 200 euru daugiau bet nepermokėsite už blokelius 2000 eurų.

Pertvarų blokeliai SP – jie naudojami vidinių sienų pertvaroms, iš šių blokelių nebrangiai susimūrysite 10 cm storio tvorą, ar tarpbutinę sieną.

Kokia sudėtis betono blokelių HAUS? Žvyras, cementas ir vanduo.

Jokių cheminių priemaišų, tai ekologiškas produktas, ir nereiks Jums bijoti , dėl alerginių susirgimų.

Taip pat Haus blokeliai yra exportuojami į daugelš šalių, juos pamilo Norvegai, Švedai, mielai statosi pamatus iš šių blokelių.

Tūrite klausimų aie Haus pamatų, sienų blokelius?

Kreipkitės į Mus ir mes Jūms atsakysime.