LODE blokeliai


Lode Keraterm

 

 

KERATERM LODE  blokeliai

Lode blokeliai – statybos ekspertų rekomenduojamas gaminys. Gaminami Latvijoje iš natūralių medžiagų, blokeliai pasižymi dideliu efektyvumu. Išmūriję namus iš šių blokelių džiaugsitės puikia garso izoliacija, o taip pat ir šiluma. Dėl gerų šilumą izoliuojančių savybių KERATERM blokelių sienos geba išlaikyti šilumą vidaus patalpose, kai lauke šalta, o per karščius dėka poringos blokelių medžiagos vyksta natūralus vėdinimas. Tai aukšta kokybe pasižymintys, netrupantys, sunkiai skylantys blokeliai.

 

Latviški KERATERM LODE blokeliai užtikrins sveiką patalpų mikroklimatą. Tyrimais įrodyta kad keraminių blokų mūras neišskiria į aplinką žmonių sveikatai kenksmingų medžiagų. Dėka savo konstrukcijos keraminiai blokeliai garantuoja

LODE BLOKELIAI

LODE BLOKELIAI

natūralų vėdinimą ir šilumos izoliaciją. Blokelis yra sudarytas iš didelio kiekio sluoksnių, sienučių ir pertvarėlių. Taip viduje susidaro tuštumos kuriose ir kaupiasi oras, padedantis išlaikyti šilumą patalpose. Dėl šios priežasties ir LODE keraminių blokelių inertiškumo  name šildymo sezoną galėsite pradėti dvejomis savaitėmis anksčiau, o užbaigti dvejomis savaitėmis vėliau.

Tai faktai įrodyti tyrimais. Architektūros ir statybos institute Statybinės šiluminės fizikos laboratorijoje buvo atliktas statybinių blokų mokslinis tyrimas. Porėta keraminė masė buvo išgauta į ją, atitinkamai pagal tūrį – 56-58%,  pridėjus pjuvenų. Jos deginant masę išdega, ir taip susiformuoja poros. Nustatyta, kad šilumos laidumas sumažinamas iki 0,22 W/mk (palyginimui: įprastinė plyta pasižymi 0,81 w/mK laidumu). Tyrimo metu įrodyta kad šilumos laidumas, vertinant porėtos ir įprastinės keraminės masės gaminius, skiriasi: porėtos keraminės masės šilumos laidumas yra 46 % mažesnis. Be to, porėta struktūra leidžia ne tik geriau akumuliuoti šilumą, bet ir sumažina blokelio svorį.

LODE blokeliai – tai „kvėpuojančios namų“ sienos. Dėl tuštumų esančių juose blokeliai patys sureguliuoja drėgmę, t.y. gali praleisti kambariuose susikaupusią nemalonią drėgmę į lauką. Tai ypač aktualu saugant namus nuo pelijančių sienų. Dėl tų pačių tuštumų, oras nuolatos esantis blokelių viduje, padeda sulaikyti šilumą patalpose, taigi jos greit neatvėsta netikėtai užklupus šaltiems orams.

Dėka tuštumėtumo KERATERM LODE blokelių gamyba yra labai ekonomiška nes smarkiai sumažinamas medžiagų ir darbo energijos poreikis.

KONTAKTAI

Tel: +370 (609) 03 030
El.paštas: info@haus-prekyba.lt

UAB “HAUS PREKYBA”
Įmonės kodas 302339194
Pvm mokėtojo kodas, LT100004705111Savanorių pr. 159A,
Vilnius (Šalia “Melga padangų bazės”)